Filiala - Data Adunarii generale - Ora Locatia
1 Alba - 3 martie - 16.30 - Sala de conferinte a Hotelului "Parc" SA - Alba Iulia
2 Arad - 1 martie - 14.00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Arad
3 Arges - 3 martie - 14.00 - Complex Alcadibo Center - Pitesti
4 Bacau - 19 februarie - 10.00 - Filarmonica "Mihail Jora"
5 Bihor - 10 februarie - 13.00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Oradea
6 Bistrita - 7 februarie - 14.00 - Hotel Bistrita - Sala Mare
7 Botosani - 19 februarie - 10.00 - Teatrul "Mihai Eminescu" - Sala de marmura
8 Brasov - 17 februarie - 16.00 - Centrul Cultural "Reduta"
9 Braila - 19 februarie - 10.00 - Casa Tineretului Braila - Sala de Spectacol
Impozitarea veniturilor din chirii 2024
Consilier Taxe si Impozite pentru Contabili 12 actualizari
Marea Carte Verde a Monografiilor Contabile 2024 varianta tiparita
10 Buzau - 24 februarie - 16.00 - Consiliul Judetean Buzau - sala de sedinte
11 Caras Severin - 12 februarie - 10.00 - Amfiteatrul Grupului Scolar Tehnic - Resita
12 Calarasi - 3 martie - 14.30 - Sala de cursuri a filialei "Demitrie Jarcu"
13 Cluj - 28 februarie - 16.00 - Sala Auditorium Maximum - UBB Cluj
14 Constanta - 4 martie - 15.00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Constanta
15 Covasna - 8 februarie - 16.30 - Sala de sedinta "Berde Aron" a filialei Covasna
16 Dambovita - 18 februarie - 15.00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Targoviste
17 Dolj - 8 februarie - 10.00 - Sala de curs a filialei "Constantin C. Demetrescu" -
Craiova, str.Lipscani, nr.10
18 Galati - 2 martie - 16.30 - Clubul Arcelor Mittal Galati SA
19 Giurgiu - 25 februarie - 12.00 - Sala de festivitati a Complexului Dana V.
20 Gorj - 28 februarie - 16.30 - Sala Mare a Teatrului "Elvira Godeanu" din Tg. Jiu
21 Harghita - 18 februarie - 13.00 - Sala de cursuri a filialei - Miercurea Ciuc
22 Hunedoara - 28 februarie - 13.00 - Amfiteatrul Inspectoratului Scolar al jud. Hunedoara
din Deva
23 Ialomita - 27 februarie - 10.00 - Universitatea Biotera - Aula Mare
24 Iasi - 19 februarie - 10.00 - Sala Mare a Teatrului "Luceafarul" din Iasi
25 Ilfov - 11 februarie - 12.00 - Sala Consiliul General al orasului Buftea - sala de
sedinte
26 Maramures - 15 februarie - 14.00 - Universitatea de Nord - Baia Mare - Amfiteatrul A4
27 Mehedinti - 17 februarie - 13.00 - Sala de Conferinte a Regiei Autonome pentru
Activitati Nucleare - Drobeta Turnu Severin
28 Mures - 11 februarie - 14.00 - Sala Mare a Palatului Culturii - Tg.Mures
29 Neamt - 19 februarie - 10.00 - Hotel Central - Salon Belvedere - Piatra Neamt
30 Olt - 28 februarie - 15.00 - Sala de festivitati a Colegiului Economic "P.S.
Aurelian" - Slatina
31 Prahova - 2 martie - 15.00 - Casa de Cultura a Sindicatelor - Ploiesti
32 Satu Mare - 10 februarie - 14.00 - Sala de Conferinte a DGFP - Satu Mare
33 Salaj - 18 februarie - 10.00 - Primaria Municipiului Zalau - Sala "Avram Iancu"
34 Sibiu - 2 martie - 15.00 - Aula Facultatii de Drept "Simion Barnutiu"
35 Suceava - 26 februarie - 10.00 - Sala de cursuri a Directiei pentru Agricultura si
Dezvoltare Rurala - Suceava
36 Teleorman - 3 martie - 13.00 - Amfiteatrul DGFP - Alexandria
37 Timis - 3 martie - 14.00 - Universitatea de Vest - Timisoara
38 Tulcea - 24 februarie - 16.30 Consiliul Judetean Tulcea - sala "Mihail
Kogalniceanu"
39 Vaslui - 25 februarie - 14.00 - Complex Silver Mall - Vaslui ( sala de cinematograf)
40 Valcea - 14 februarie - 14.00 - Sala de sedinte a DGFP - Rm.Valcea
41 Vrancea - 3 martie - 14.00 - Teatrul Municipal "Maior Gh.Pastia" - Focsani
42 Bucuresti - 17 februarie - 16.30- Palatul National al Copiilor